PODSTAWOWE KURSY ZAWODOWE KIEROWCÓW

szkolenia i kursyKwalifikacja wstępna kierowców

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem po raz pierwszy pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego na kat. C1, C, C1+E, C+E, D, D+Eta oferta jest dla ciebie. Dzięki temu kursowi będziesz mógł podjąć pracę lub prowadzenie firmy transportowej w młodym wieku. Podczas kursu dowiesz się na temat zasad panujących na drodze, poznasz przepisy regulujące transport drogowy oraz zasady zdrowego żywienia czy wreszcie zagadnienia przemytu nielegalnych imigrantów . (szczegóły)

 

szkolenia i kursyKwalifikacja wstępna przyspieszona

Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem po raz pierwszy pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego na kat. C1, C, C1+E, C+E, D, D+E , ta oferta jest dla ciebie. Dzięki temu kursowi będziesz mógł podjąć pracę lub prowadzenie firmy transportowej w wieku odpowiednim dla każdej kategorii. Podczas kursu dowiesz się na temat zasad panujących na drodze, poznasz przepisy regulujące transport drogowy oraz zasady zdrowego żywienia czy wreszcie zagadnienia przemytu nielegalnych imigrantów . (szczegóły)

szkolenia i kursy

Szkolenie okresowe kierowców

 

Szkolenie okresowe kierowców wykonujących przewóz drogowy dotyczy wszyskich kierowców aktywnie pracujących w zawodzie. Te szkolenia trzeba odbywać w okresach co najmniej pięcioletnich. Ten obowiązek dotyczy każdego aktywnego kierowcy- obywatela Unii Europejskiej zatrudnionego w każdym państwie Unii. Ukończenie kursu okresowego wieńczy uzyskanie wpisu kodu "95" w dokumencie prawa jazdy w rubryce "12" , które to uprawnienie honorowane jest w każdym państwie członkowskim. Osk Rolminex prowadzi te szkolenia zarówno w formie standardowych wykładów jak i z użyciem specjalistycznego oprogramowania wspomagającego proces szkolenia. (szczegóły)

 

 

szkolenia i kursy

Kursy międzynarodowego przewozu towarów niebezpiecznych ADR


Kurs przewozu towarów niebezpiecznych ADR - to "śmietana" wśród braci drogowej. Pamiętaj ,że na trudnym rynku zatrudnienia kierowców nie wystarczy już kategoria C. Konkurencja rośnie. Z roku na rok wzrasta lista towarów niebezpiecznych , których przewóz musi odbywać się odpowiednio przystosowanym pojazdem ,a przede wszystkim z odpowiednimi uprawnieniami kierowcy. Zauważ , że przewóz np. asfaltu, odpadów medycznych, alkoholu, farb, perfum i innych , wymaga specjalistycznych uprawnień kierowcy. Ważne również wynagrodzenie- przy ADR MNIEJ SIĘ NAROBISZ , A WIĘCEJ ZAROBISZ! (szczegóły)

 

  

 KUSRY ZAWODOWE DODATKOWE

szkolenia i kursykwalifikacja wstępna uzupełniająca


Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego innego niż podczas kursu kwalifikacji wstępnej to oferta dla ciebie. Podczas kursu dowiesz się o sprawach specyficznych dla pojazdów kategorii prawa jazdy , na które chcesz uzyskać uprawnienia. Zatem, jeżeli zrobiłeś kwalifikację wstępną na blok programowy C1, C, C1+E, C+E , a chcesz prowadzić np. autobus, to szkolenie jest dla ciebie - oczywiście ta zasada działa również na odwrót (szczegóły)

 

szkolenia i kursykwalifikacja wst. przyspieszona uzupełniająca

 


Jeżeli jesteś zaintersowany podjęciem po raz pierwszy pracy na stanowisku kierowcy pojazdu użytkowego na kat. C1, C, C1+E, C+E, D, D+E ,ta oferta jest dla ciebie. Dzięki temu kursowi będziesz mógł podjąć pracę lub prowadzenie firmy transportowej w wieku odpowiednim dla każdej kategorii. Podczas kursu dowiesz się na temat zasad panujących na drodze, poznasz przepisy regulujące transport drogowy oraz zasady zdrowego żywienia czy wreszcie zagadnienia przemytu nielegalnych imigrantów . (szczegóły)

szkolenia i kursy

Szkolenia z zakresu czasu pracy i prowadzenia pojazdu w transporcie drogowym

 


Część ośrodków szkoleniowych niestety nie rzetelnie prowadzi szkolenia okresowe co powoduje,że wielu kierowców niby kończy szkolenie okresowe, ale wiadmości niezbyt wiele pozostaje. Jeżeli chcesz poszeszyć swoją wiedzę z prawdziwym wykładowcą i posłuchać co ma do powiedzenia czynny inspektor ITD ,TEN KURS JEST DLA CIEBIE. (szczegóły)

 

 

szkolenia i kursy

Kursy instruktora nauki jazdy wszystkich kategorii

 

Instruktor nauki jazdy- kto to ? To człowiek nauczyciel, pasjonata , który zakochany jest w szeroko pojętej motoryzacji oraz lubi kontakt z ludźmi. Nieodzowna jest również prawidłowa dykcja. Jeżeli zastawiasz sie nad tym zawodem, chcesz podjąć odpowiedzialną i dobrze płatną pracę instruktora nauki jazdy wszystkich kategorii prawa jazdy- ten kurs jest odpowiedzią. (szczegóły)

aktualności (wszystkie)
B-AUTOMAT
Zapraszamy !!! Szkolenie na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów!!!   Jazda Automatem jest łatwiejsza: - ...
2021-02-26 (pokaż)
Majówka 2019r.
Uprzejmie informujemy, że podczas weekendu majowego w dniach  01.05-05.05.2019r. biuro Ośrodka Szkolenia Kierowców będzie nieczynne. ...
2019-04-29 (pokaż)
Biuro nieczynne
Informujemy, że w dniu 12 listopada, tj. poniedziałek biuro będzie nieczynne.  Zapraszamy od 13 listopada ...
2018-11-09 (pokaż)
Biuro nieczynne w weekend majowy
Uprzejmie informujemy, że podczas weekendu majowego w dniach 01-06 maja biuro Ośrodka Szkolenia Kierowców będzie ...
2018-04-27 (pokaż)
Nówka DAF szkoleniowy-pierwszy w Małopolsce
Zapraszamy - Najnowsza technologia w twoim zasięgu    Pierwszy w Małopolsce DAF EURO 6 do ...
2018-02-28 (pokaż)
Rewolucja w uzyskiwaniu prawa jazdy w 2018r.
Nowe zasady uzyskiwania prawa jazdy kat. B już od czerwca 2018r !!! Poniżej cytat z ...
2018-01-31 (pokaż)
Zakończenie sezonu motocyklowego w 2017r.
    W ZWIĄZKU Z POGORSZENIEM WARUNKÓW POGODOWYCH ORAZ MOŻLIWOŚCIĄ PRZERWANIA EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH NA PRAWO ...
2017-09-19 (pokaż)
copyright rolminex 1989-2013rolminex ośrodek szkolenia kierowców 2010 (panel)realizacja płatności przez naszą stronę jest dokonywana za pośrednictwem serwisudotpay