WARSZTATY DOSKONALENIA ZAWODOWEGO

DLA

WYKŁADOWCÓW I INSTRUKTORÓW NAUKI JAZDY WSZYSTKICH KATEGORII :

Uprawnienia Rolminex w zakresie organizacji warsztatów instruktorów 

 

Plan rabatowy cen warsztaów szkoleniowych instruktorów nauki jazdy prowadzonych w

Centrum Szkolenia Kierowców Rolminex w Krakowie.

 

dla Szkół Jazdy:

 

dla grup zorganizowanych:

* od 110 PLN   (szczegóły)           

* od 210PLN   (szczegóły)     
 •   Dokumenty można otworzyć darmowym oprogramowaniem Acrobat Reader (ściągnij)       
 •   w celu otrzymania hasła dostępu do pliku prosimy o kontakt telefoniczny 126441708 w godz. 8 - 19.
 •    Formularz zgłoszeniowy na warsztaty w "*.doc"    (ściągnij)
 •   * plan rabatowy jest ograniczony czasowo i ilościowo !

 

     NAJBLIŻSZE TERMINY WARSZTATÓW DLA INSTRUKTORÓW!
                              


   **,**,**** dwudniowe warsztaty dla instruktorów.

   **,**,**** dwudniowe warsztaty dla instruktorów.   Cena szkolenia:  250,00zł/os.   Zajęcia teoretyczne prowadzone są przez wysokiej klasy specjalistów z różnych dziedzin tematyki określonej w Rozporządzeniu.


   Zajęcia praktyczne prowadzone są zgodnie z przepisami wyłącznie nowymi pojazdami nie starszymi niż 5 lat dla kat B prawa jazdy.

   Każdy instruktor uczestniczy (zgodnie z obowiazującymi przepisami) w zajęciach.  • UWAGA ! Jeżeli spóźnisz się z kursem do końca roku kalendarzowego oraz dostarczeniem zaświadczenia do 7 stycznia 2014r.-wykreślą cię z ewidencji !
  • UWAGA! Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Małopolsce, który prowadzi warsztaty szkoleniowe instruktorów i wykładowców nauki jazdy na kategorie: AM,A1,A2,A,B1,B,B+E,C,C+E,D,D+E.
  • UWAGA! Zauważ,że koszt kursu "warsztaty instrukorów i wykładowców pokrywa ośrodek , w którym jesteś zatrudniowy. (klik)
  • UWAGA! Zauważ,że koszt badań lekarskich i psychologicznych powinien pokryć ośrodek , w którym jesteś zatrudniowy. (klik)

      W oparciu o zapisy – Ustawy o Kierujących Pojazdami – każdy instruktor zobowiązany jest do corocznego uczestniczenia w 3-dniowych warsztatach doskonalenia zawodowego prowadzonego przez ośrodek posiadający poświadczenie potwierdzające spełnianie dodatkowych wymagań. Warsztaty szkoleniowe instruktorów nauki jazdy obejmują zajęcia teoretyczne i zajęcia praktyczne.

     Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rolminex sp. z o.o. jako ośrodek posiadający poświadczenie potwierdzające spełnianie dodatkowych wymagań prowadzi warsztaty dla instruktorów zarówno w trybie dziennym, jak i weekendowym.
  Każdy z trzech dni warsztatów obejmuje zajęcia teoretyczne aby zajęcia odbyły się zgodnie z przepisami w ciągu 3 dni. W każdym dniu do zajęć teoretycznych dochodzą zajęcia praktyczne dla uczestników warsztatów szkoleniowych. Teoria odbywa się w sali wykładowej przy al. Jana Pawła II 232 w Krakowie. Praktyka odbywa się odpowiednimi pojazdami w gminie Kraków.
  Podczas zajęć praktycznych uczestnicy występują w charakterze kandydatów na kierowców. Instruktor prowadzący warsztaty pełni rolę obserwatora oceniającego sposób przeprowadzenia szkolenia dla kandydatów na kierowców przez uczestników.
  Po zakończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie, zgodne ze wzorem określonym w przepisach. Dokument należy dostarczyć do starosty, który wydał uprawnienia instruktora nauki jazdy, najpóźniej do 7 stycznia kolejnego roku.  Pełny tekst rozporządzenia Ministra Infrastryktury w sprawie corocznych warsztatów 3-dniowych znajdziesz tutaj (klik).
      Centrum Szkolenia Kierowców Rolminex wychodząc na przeciw oczekiwaniom instruktorów prowadzących szkolenia (uwzględniając kryzysową sytuację na rynku szkoleń) zaprasza do skorzystania z oferty warsztatów wszystkie firmy szkoleniowe oraz pojedynczych osób za konkurencyjnie niskie ceny.

   

   

    PROGRAM ZAJĘĆ NA WARSZTATACH SZKOLENIOWYCH INSTRUKTORÓW NAUKI JAZDY
   

  Psychologia - 1 godzina lekcyjna zajęć

  Psychologia w aspekcie szkoleń osób dorosłych, problemy związane z komunikacją, metody aktywizacji umysłu. Próba  nawiązania interacji pomiędzy uczestnikami kursu prawa jazdy. Aspekty szkolenia metodą e-learningową przyszłych kierowców amatorów i zawodowców.

   
   
   

  Metodyka nauczania - 1 godzina zajęć

  Zajęcia te poświęcone są przypomnieniu metod  skutecznego radzenia z porażkami Twoich uczniów na egzaminie państwowym.  Jak zaplanować metody szkolenia w celu uzyskania najlepszych wyników pedagogicznych.

   

  Prawo o ruchu drogowym - 1 godzina zajęć 

  Przypomnienie ostatnich zmian przepisów ruchu drogowego na podstawie Ustawy Prowo o ruchu drogowym oraz Ustawy o kierujących; wraz z odpowiadajacymi rozporządzeniami.

   
   
   

  Technika kierowania pojazdem i obsługa pojazdu - 1 godzina zajęć

  Tematyka zajęć dotyczy technik doskonalenia jazdy pojazdem mechanicznym , aktualne nowinki techniczne w samochodach szkoleniowych i egzaminacyjnych włącznie z prawidłową nomenklaturą stosowaną podczas egzaminowania.

   

  Bezpieczeństwo ruchu drogoweg - 1 godzina

  Te zajęcia to odpowiedź na priorytety Unii Europejskiej. Poziom bezpieczeństwa to podstawa podczas szkolenia na kursach prawa jazdy. Wszyscy o tym wiemy. Przypomnisz sobie 5 podstawowwych zasad , które zapewnią tobie i twojemu kursantowi podstawowy poziom bezpieczeństwa prawnego.

   
   
   

  Zasady prowadzenia ośrodka szkolenia - 1 godzina

  Szkoła Kierowców to poważne wyzwanie dla managera. W trakcie warsztatów poruszamy różne interpretacje przepisów oraz praktykę w ich stosowaniu. Dyskutujemy nad celowością wprowadznia Ustawą o kierujacych niektórych ograniczeń dot. zgłaszania kursów prawa jazdy.

   omówienie najczęstszych błędów popełnianych przez instruktorów podczas prowadzenia szkolenia kandydatów na kierowców - 2 godziny  
   
   omówienie najczęstszych błędów popełnianych przez kandydatów na kierowców i motorniczych podczas egzaminu państwowego - 2 godziny
   1 godzina jazdy na placu manewrowym

  zajęcia prowadzone są pod nadzorem instruktora prowadzącego warsztaty,części praktycznej szkolenia dla kandydatów na kierowców przeprowadzanej na placu manewrowym, przy czym uczestnicy warsztatów występują w charakterze kandydatów na kierowców.

   
   
   

   1 godzina jazdy w ruchu miejskim


  zajęcia prowadzone są pod nadzorem instruktora prowadzącego warsztaty, części praktycznej szkolenia dla kandydatów nakierowców przeprowadzanej w ruchu drogowym, przy czym uczestnicy warsztatów występują w charakterze kandydatów na kierowców.

   

  2 godziny - omówienie z grupą zajęć praktycznych

  ocena sposobu przeprowadzania kandydatów na kierowców przez instruktora prowadzącego warsztaty oraz wspólne omówienie błędów popełnionych przez instruktorów.

   

  aktualności (wszystkie)
  B-AUTOMAT
  Zapraszamy !!! Szkolenie na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów!!!   Jazda Automatem jest łatwiejsza: - ...
  2021-02-26 (pokaż)
  Majówka 2019r.
  Uprzejmie informujemy, że podczas weekendu majowego w dniach  01.05-05.05.2019r. biuro Ośrodka Szkolenia Kierowców będzie nieczynne. ...
  2019-04-29 (pokaż)
  Biuro nieczynne
  Informujemy, że w dniu 12 listopada, tj. poniedziałek biuro będzie nieczynne.  Zapraszamy od 13 listopada ...
  2018-11-09 (pokaż)
  Biuro nieczynne w weekend majowy
  Uprzejmie informujemy, że podczas weekendu majowego w dniach 01-06 maja biuro Ośrodka Szkolenia Kierowców będzie ...
  2018-04-27 (pokaż)
  Nówka DAF szkoleniowy-pierwszy w Małopolsce
  Zapraszamy - Najnowsza technologia w twoim zasięgu    Pierwszy w Małopolsce DAF EURO 6 do ...
  2018-02-28 (pokaż)
  Rewolucja w uzyskiwaniu prawa jazdy w 2018r.
  Nowe zasady uzyskiwania prawa jazdy kat. B już od czerwca 2018r !!! Poniżej cytat z ...
  2018-01-31 (pokaż)
  Zakończenie sezonu motocyklowego w 2017r.
      W ZWIĄZKU Z POGORSZENIEM WARUNKÓW POGODOWYCH ORAZ MOŻLIWOŚCIĄ PRZERWANIA EGZAMINÓW PRAKTYCZNYCH NA PRAWO ...
  2017-09-19 (pokaż)
  copyright rolminex 1989-2013rolminex ośrodek szkolenia kierowców 2010 (panel)realizacja płatności przez naszą stronę jest dokonywana za pośrednictwem serwisudotpay